Metal Midt følger selvfølgelig myndighedernes anvisninger, om brug af mundbind for besøgende i afdelingen,det gælder alle besøg, det henstilles at man ringer til afdelingen hvis man ønsker personlig fremmøde, tlf. 96252520

 

 

Metal Kolding-Vejen-Vojenshttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Syddanmark/MetalKoldingVejenVojensMetal Kolding-Vejen-Vojenskolding@danskmetal.dk+45 75 52 15 99
Metal Sønderjyllandhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Syddanmark/MetalSoenderjyllandMetal Sønderjyllandsonderjylland@danskmetal.dk+4574622885
Metal Sydfynhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Syddanmark/MetalSydfynMetal Sydfynsydfyn@danskmetal.dk62211099
Metal Lillebælthttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Syddanmark/MetalLillebaeltMetal Lillebæltlillebaelt@danskmetal.dk+4575921466
Metal Vejle-Grindstedhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Syddanmark/MetalVejleGrindstedMetal Vejle-Grindstedvejle-grindsted@danskmetal.dk+45 75 82 21 88
Metal Vesthttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Syddanmark/MetalVestMetal Vestvest@danskmetal.dk+45 75142855
Metal Odensehttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Syddanmark/MetalOdenseMetal Odenseodense@danskmetal.dk+4566119196
Metal Afdeling 16https://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Hovedstaden/MetalAfdeling16Metal Afdeling 16metal16@danskmetal.dk+4533632863
Metal Hovedstadenhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Hovedstaden/MetalHovedstadenMetal Hovedstadenhovedstaden@danskmetal.dk+45 3363 2800
Metal Maritime afdelinghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Hovedstaden/MetalMaritimeAfdelingMetal Maritime afdelingcosea@co-sea.dk+4536365585
Metal Nordvestjyllandhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalNordvestjyllandMetal Nordvestjyllandnordvestjylland@danskmetal.dk+ 45 96 64 23 00
Metal Midt Skive-Viborghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalMidtSkiveViborgMetal Midt Skive-Viborgmetalmidt@danskmetal.dk+4596252520
Metal Tele Vesthttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalTeleVestMetal Tele Vesttelevest@danskmetal.dk+4587321111
Metal Skjern-Ringkøbinghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalSkjernRingkoebingMetal Skjern-Ringkøbingskjernringkobing@danskmetal.dk +4596744450
Metal Østjyllandhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalOestjyllandMetal Østjyllandostjylland@danskmetal.dk+45 89 30 77 00
Metal Bjerrringbro Silkeborghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalBjerringbroSilkeborgMetal Bjerrringbro Silkeborgbs@danskmetal.dk+4586820644
Metal Aalborghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/NordJylland/MetalAalborgMetal Aalborgaalborg@danskmetal.dk +45 98 12 16 99
Metal Thy-Morshttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/NordJylland/MetalThyMorsMetal Thy-Morsthy-mors@danskmetal.dk +4597920877
Metal Vendsysselhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/NordJylland/MetalVendsysselMetal Vendsysselvendsyssel@danskmetal.dk+4596222324
Metal Himmerlandhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/NordJylland/MetalHimmerlandMetal Himmerlandhimmerland@danskmetal.dk+4598521012

 

 

Bliv medlemBliv medlemDansk Metal er en fagforening og a-kasse for dig, der arbejder med it, teknik og mekanikhttps://www.danskmetal.dk/indmeld/Sider/default.aspxhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalMidtSkiveViborg/MidtSkiveViborg_banner/1680x945_45.jpghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalMidtSkiveViborg/MidtSkiveViborg_banner/Forms/DispForm.aspx?ID=11
JobServiceJobServiceKom hurtigt i job med Metal Jobservice og Metal Jobstarterhttps://www.danskmetal.dk/Job/Sider/default.aspxhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalMidtSkiveViborg/MidtSkiveViborg_banner/1680x945_51.jpghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalMidtSkiveViborg/MidtSkiveViborg_banner/Forms/DispForm.aspx?ID=22
Tjek din lønTjek din lønSend to af dine lønsedler til os, så tjekker vi dem for fejl og manglerhttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalMidtSkiveViborg/MidtSkiveViborg_banner/1680x945_5løntjek.jpghttps://www.danskmetal.dk/Kontakt/Afdeling/Midtjylland/MetalMidtSkiveViborg/MidtSkiveViborg_banner/Forms/DispForm.aspx?ID=33

Telefon +4596252520
ADRESSE

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Vestervangsvej 6
8800 Viborg

E-MAIL

Åbningstider telefon

Man. & Tirs. 9.00 - 15.00
Onsdag efter aftale.tlf. er åben 09.00-15.00

Torsdag 9.00-16.30

Fred. 9.00-12.00